Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

mgr Malwina Adamczyk – KOSMETOLOG, KIEROWNIK ZESPOŁU
mgr Malwina Adamczyk

KOSMETOLOG, KIEROWNIK ZESPOŁU

Magister kosmetologii Wydziału Farmaceutycznego w Poznaniu oraz absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.  Malwina wykonuje zabiegi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej, zaawansowanych zabiegów aparaturowych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi oczyszczające, nawilżające i przeciwstarzeniowe. W swojej pracy stawia na efekty zabiegowe i wysoką jakość świadcznonych usług.

mgr Justyna Świtalska – KOSMETOLOG
mgr Justyna Świtalska

KOSMETOLOG

Magister kosmetologii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu  ze specjalizacją podologia. Justyna jest również asystenką stomatologiczną. Justyna specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu. Swoje doświadczenie zdobywała w innych salonach kosmetologicznych m.in Image w Koninie. Lubi się kształcić i dąży do osiągnięcia zamierzonych celów, co przekłada się na skuteczne terapie zabiegowe. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Prywatnie jest fanką zdrowego stylu życia, lubi czytać książki i jeździć na rowerze. 

Sandra Piasecka – MŁODSZY KOSMETOLOG, STYLIZACJA PAZNOKCI
Sandra Piasecka

MŁODSZY KOSMETOLOG, STYLIZACJA PAZNOKCI

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych. Obecnie studentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia.  Sandra specjalizuje się w stylizacji paznokci, w tym różnych technikach zdobień i przedłużania paznokci. Swoje doświadczenie zdobywała m.in w salonie Depil Concept w Koninie i Paula salon kosmetyczny w Ślesinie, gdzie wykonywała zabiegi depilacji laserowej oraz zabiegi kosmetyczne na twarz. Posiada liczne szkolenia m.in z Victoria Vynn oraz z makijażu z Magdaleną Pieczonką. 

mgr Agata Buśkiewicz – FIZJOTERAPEUTA
mgr Agata Buśkiewicz

FIZJOTERAPEUTA

Magister Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje doświadcznie zdobywała w Szpitalu Zespolonym w Koninie, licznych przychodniach oraz w sanatorium w Kołobrzegu. Wykonuje zabiegi z zakresu masażu I stopnia, masażu tkanek miękkich, drenażu limfatycznego, oraz zabiegi modelujące i pielęgnujące ciało. Chętnie uczy się i rozwija o nowe umiejętności terapeutyczne. 

mgr Justyna Olejniczak – FIZJOTERAPEUTA
mgr Justyna Olejniczak

FIZJOTERAPEUTA

Magister na Wydziale Medycznym w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie, gabinetach rehabilitacyjnych czy sanatoriach. Justyna wykonuje zabiegi rehabilitacyjne, pomaga sportowcom i osobom czynnie uprawiającym sport, wykonuje masaże sportowe i klasyczne, oraz zabiegi pielegnujące i modelujące na ciało. Obecnie przygotowuje się do nowej roli życiowej ;-) 

mgr. Karolina Woźniak – KOSMETOLOG I STYLIZACJA
mgr. Karolina Woźniak

KOSMETOLOG I STYLIZACJA

Absolwentka  Wyższej Szkoły  Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na kierunku kosmetologia ze specjalizacją wizaż. Karolina specjalizuje się w stylizacji paznokci, zabiegach upiększających oprawę oczu (henna pudrowa, laminacja), zabiegach pielęgnacyjnych oraz depilacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Praca z ludźmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Swoje bogate doświadczenie zdobywała m.in w salonie Image, Salone Di Belezza oraz Vera Estetic w Koninie. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu stylizacji paznokci i nieustannie pogłębia swoją wiedzę kosmetologiczną. 

Dr Maryna Tamashevich – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Dr Maryna Tamashevich

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Ukonczyła wydział Lekarski we Wrocławiu, a obecnie rozpoczęła specjalizację na Wydziale Neonatologii. Maryna ukończyła specjalistyczną Wyższą Szkołę Medycyny Estetycznej w Katowicach.  Jest doświadczonym zabiegowcem, który łączy pasję z wiedzą. Doktor Maryna wykonuje m.in modelowanie ust wieloma technikami np. russian lips, metodą dr Guaranovej, julie lips czy baby doll. Zabiegi z botoksem, kwasem hialuronowym, nici PLMA, PDO oraz SCREW. Doktor Maryna jest energiczną, sympatyczną lekarką, która w swojej pracy stawia na bezpośredni kontakt ze swoimi pacjentami. Każdego pacjenta traktuje bardzo poważanie i z dużą troską oraz uwagą. Jak sama mówi: "W każdej twarzy dostrzegam niezwykłe piękno i umiejętnie podkreślam indywidualność". 

Magdalena Woźniewicz – FIZJOTERAPEUTA
Magdalena Woźniewicz

FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeutka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Masaże relaksacyjne i orientalne, to jej pasja, dlatego cały czas poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i warsztatach. Swoje doświadczenie zdobywała w licznych zakładach fizjoterapeutycznych oraz salonie Beauty Room. W swojej pracy charakteryzuje się wyjątkową dbałością o szczegóły. Jej pełne zaangażowanie podczas rytuałów Spa sprawia, że każdy poczuje się wyjątkowo odprężony. Swoim ciepłym dotykiem wprowadza ciało i umysł w stan głębokiego relaksu.

Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem