Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Weronika – Dyplomowany Fizjoterapeuta. Dyplomowana Kosmetyczka.
Weronika

Dyplomowany Fizjoterapeuta. Dyplomowana Kosmetyczka.

Absolwentka Wydziału wojskowo - lekarskieg Akademii Medycznej na kierunku fizjoterapeuta. Posiada również tytuł Technika usług kosmetycznych. Swoje umiejętności miała okazję sprawdzić w Szpitalu Klinicznym w Łodzi czy 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Busko-Zdroju. Specjalizacją Weroniki są masaże relaksacyjne, orientalne i rehabilitacyjne. Wykonuje zabiegi z zakresu kinesiotapingu, masażu stóp z elementami refleksologii, klasyczne i sportowe. Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej.

Kasia – Dyplomowany kosmetolog
Kasia

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia ze specjalizacją anty-aging. Kasia wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Jako studentka chemii, potrafi doskonale dobrać właściwe preparaty kosmetyczne dla swoich pacjentów. Swoje doświadczenie z pacjentami posiada z szerokiej praktyki w innych gabinetach kosmetycznych. Kasia wykonuje zabiegi z zakresu peelingów chemicznych medycznych, pediciure oraz mikrodermabrazji. Wykonuje zabiegi z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej. Kasia również wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Posiadając konieczne uprawnienia i certyfikaty.

Beata – Dyplomowany Kosmetolog
Beata

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia ze specjalizacją anty-aging. Beata wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczkowe i ujędrniające.  Swoje doświadczenie z pacjentami posiada z szerokiej praktyki w innych gabinetach kosmetycznych. Beata również wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Posiadając stosowne uprawnienia i certyfikaty. Beata wykonuje zabiegi z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej i medycznej.  Specjalizuje się również w zabiegach manicure i pedicure. 

Jagoda – Dyplomowany fizjoterapeuta
Jagoda

Dyplomowany fizjoterapeuta

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Posiada również tytuł technika Odnowy Biologicznej. Swoje doświadczenie zdobyła m in. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz pracując w Atut Med&Spa w Licheniu Starym na stanowisku fizjoterapeuty. Jagoda specjalizuje się w masażach klasycznych, leczniczych, orientalnych i relaksacyjnych, które doskonaliła na dodatkowych, licznych kursach.

Malwina – Dyplomowany Kosmetolog
Malwina

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku kosmetologia. Swoją naukę kontynuuje na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Malwina wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi oczyszczające, nawilżające i przeciwstarzeniowe z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej. Specjalizuje się również w zabiegach pedicure.

Izabella – Dyplomowany kosmetolog, trycholog
Izabella

Dyplomowany kosmetolog, trycholog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia praktyczna z elementami kształcenia zawodowego w obszarze nauk medycznych i o zdrowiu. Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku trycholog. Izabella wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi o charakterze prewencyjnym i pielęgnacyjnym. Jako studentka trychologii dokonuje analizy skóry głowy i jej stanu, ocenia strukturę włosa i pomaga pacjentom w leczeniu schorzeń głowy i włosów.  Swoje doświadczenie z pacjentami posiada z praktyki w innych gabinetach kosmetycznych.

Anita – Dyplomowany Fizjoterapeuta. Dyplomowana Kosmetyczka.
Anita

Dyplomowany Fizjoterapeuta. Dyplomowana Kosmetyczka.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Specjalizacja sportowa w fizjoterapii. Posiada również tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz w Centrum Rehabilitacji Ani-Med specjalizując się w zabiegach rehabilitacyjnych, masażach sportowych i relaksacyjnych. Anita jako doświadczony fizjoterapeuta doradzi odpowiednie masaże i zabiegi relaksacyjne oraz rehabilitacyjne. Wykonuje zabiegi z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie