Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Malwina – Dyplomowany Kosmetolog
Malwina

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku kosmetologia. Swoją naukę kontynuuje na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Malwina wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi oczyszczające, nawilżające i przeciwstarzeniowe z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej. Specjalizuje się również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. 

Izabella – Dyplomowany kosmetolog, trycholog
Izabella

Dyplomowany kosmetolog, trycholog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia praktyczna z elementami kształcenia zawodowego w obszarze nauk medycznych i o zdrowiu. Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku trycholog. Izabella wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi o charakterze prewencyjnym i pielęgnacyjnym. Jako studentka trychologii dokonuje analizy skóry głowy i jej stanu, ocenia strukturę włosa i pomaga pacjentom w leczeniu schorzeń głowy i włosów.  Swoje doświadczenie z pacjentami posiada z praktyki w innych gabinetach kosmetycznych.

Magdalena  – Młodszy kosmetolog. Stylizacja i zdobienie paznokci.
Magdalena

Młodszy kosmetolog. Stylizacja i zdobienie paznokci.

Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku kosmetologia. Magda specjalizuje się w podstawowych zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Jej pasją jest manicure i pedicure, które wykonuje z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Zdolności manualne oraz wyobraźnia, pozwalają na wykonywanie oryginalnych stylizacji i zdobień na paznokciach. Magda ukończyła szkolenia m.in z manicure hybrydowego w Indigo Nails, Victoria Vynn czy manicure kombinowanego. 

Justyna – Fizjoterapeuta
Justyna

Fizjoterapeuta

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku fizjoterapia. Dalszą część nauki kontynuuje na Wydziale Medycznym w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie, gabinetach rehabilitacyjnych czy sanatoriach. Justyna wykonuje zabiegi rehabilitacyjne, pomaga sportowcom i osobom czynnie uprawiającym sport, masaże sportowe i klasyczne, zabiegi pielegnujące na ciało. 

Agata – Dyplomowana masażystka. Dyplomowana kosmetyczka.
Agata

Dyplomowana masażystka. Dyplomowana kosmetyczka.

Absolwentka Szkoły Medycznej w Koninie na kierunku Masażysta. Posiada również tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobyła w Fundacji Mielnica oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Specjalizacją Agaty są masaże klasyczne i relaksacyjne, wykonuje zabiegi z zakresu podstawowej pielęgnacji twarzy, oprawy oka. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne, modelujące na ciało.

Klaudia – Dyplomowana masażystka i specjalistka odnowy biologicznej
Klaudia

Dyplomowana masażystka i specjalistka odnowy biologicznej

Jej pasja sa masaże relaksacyjne oraz rytuały SPA. W oparciu o doświadczenie zdobyte w ośrodkach SPA pomoże dobrać idealny zabieg dostosowany do Twoich potrzeb tak, by się w pełni zrelaksować i czuć się komfortowo. Jej cel, to stworzenie niepowtarzalnej atmosfery oraz maksymalizacja satysfakcji klienta poprzez zaangażowanie, indywidualne podejście i staranność wykonana.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie