Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Kasia – Dyplomowany kosmetolog
Kasia

Dyplomowany kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia ze specjalizacją anty-aging. Kasia wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Jako studentka chemii, potrafi doskonale dobrać właściwe preparaty kosmetyczne dla swoich pacjentów. Swoje doświadczenie z pacjentami posiada z szerokiej praktyki w innych gabinetach kosmetycznych. Kasia wykonuje zabiegi z zakresu peelingów chemicznych medycznych, pediciure oraz mikrodermabrazji. Wykonuje zabiegi z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej. Kasia również wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Posiadając konieczne uprawnienia i certyfikaty.

Malwina – Dyplomowany Kosmetolog
Malwina

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku kosmetologia. Swoją naukę kontynuuje na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Malwina wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi oczyszczające, nawilżające i przeciwstarzeniowe z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej. Specjalizuje się również w zabiegach pedicure.

Izabella – Dyplomowany kosmetolog, trycholog
Izabella

Dyplomowany kosmetolog, trycholog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia praktyczna z elementami kształcenia zawodowego w obszarze nauk medycznych i o zdrowiu. Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku trycholog. Izabella wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi o charakterze prewencyjnym i pielęgnacyjnym. Jako studentka trychologii dokonuje analizy skóry głowy i jej stanu, ocenia strukturę włosa i pomaga pacjentom w leczeniu schorzeń głowy i włosów.  Swoje doświadczenie z pacjentami posiada z praktyki w innych gabinetach kosmetycznych.

Magdalena

Młodszy kosmetolog. Stylizacja i zdobienie paznokci.

Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku kosmetologia. Magda specjalizuje się w podstawowych zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Jej pasją jest manicure i pedicure, które wykonuje z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Zdolności manualne oraz wyobraźnia, pozwalają na wykonywanie oryginalnych stylizacji i zdobień na paznokciach. Magda ukończyła szkolenia m.in z manicure hybrydowego w Indigo Nails, Victoria Vynn czy manicure kombinowanego. 

Justyna

Fizjoterapeuta

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku fizjoterapia. Dalszą część nauki kontynuuje na Wydziale Medycznym w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie, gabinetach rehabilitacyjnych czy sanatoriach. Justyna wykonuje zabiegi rehabilitacyjne, pomaga sportowcom i osobom czynnie uprawiającym sport, masaże sportowe i klasyczne, zabiegi pielegnujące na ciało. 

Agata

Dyplomowany masażysta. Dyplomowana kosmetyczka.

Absolwentka Szkoły Medycznej w Koninie na kierunku Masażysta. Posiada również tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobyła w Fundacji Mielnica oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Specjalizacją Agaty są masaże klasyczne i relaksacyjne, wykonuje zabiegi z zakresu podstawowej pielęgnacji twarzy, oprawy oka. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne, modelujące na ciało.

Anita – Dyplomowany Fizjoterapeuta. Dyplomowana Kosmetyczka.
Anita

Dyplomowany Fizjoterapeuta. Dyplomowana Kosmetyczka.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Specjalizacja sportowa w fizjoterapii. Posiada również tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz w Centrum Rehabilitacji Ani-Med specjalizując się w zabiegach rehabilitacyjnych, masażach sportowych i relaksacyjnych. Anita jako doświadczony fizjoterapeuta doradzi odpowiednie masaże i zabiegi relaksacyjne oraz rehabilitacyjne. Wykonuje zabiegi z użyciem zaawansowanej aparatury kosmetologicznej

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie